Gelner Gıda Kimdir?

Gelner Gıda, güçlü sermaye ve Know-How birikimiyle, bioteknolojik nitelikte katma değerli kolajen türevi ürünler üreten bir şirkettir.

Türkiye’nin ilk ve tek helal yaprak jelatini ve helal toz jelatin üreten tesisimizle birlilte katma değer sağlıyoruz!

Misyonumuz

Gelner Gıda, yalnızca Türkiye özelinde değil, sahip olduğu helal ve sürdürülebilir ham maddeler ile globalde de rekabet edebilecek güçtedir. Yalnızca bir gıda tesisi olmakla kalmayan Gelner Gıda, Türkiye’de üretimi olmayan bioteknoloji ürünleri de üreterek bilgi birikimini en iyi şekilde değerlendiren bir şirkettir.

Şekerlemeden ilaç sanayiye, dondurmadan süt ürünlerine birçok alanda son tüketiciyi hedefleyen Gelner Gıda, üretimini yaprak jelatin ve toz jelatin olmak üzere iki ayrı formda yapmaktadır.

Vizyonumuz

Gelner Gıda olarak öncelikli hedefimiz bioteknoloji alanında, ülkemizde üretilmeyen ürünleri üreterek bir katma değer oluşturmaktır.

Bu gayemiz doğrultusunda üretimimizi gerçekleştirirken kendimize has yöntemlerimiz ile daha verimli çalışmalar yaparak su tüketimini en aza indirmekteyiz. Buna ek olarak, Pharma-Food alanında gerçekleştireceğimiz inovasyonlar ile helal üretimimizle birlikte daha konforlu bir yaşam için adımlar atmaktayız.

Gelişmiş teknolojilerden faydalandığımız fabrikamız ve küresel bilincimiz ile dünyada öncü bir firma olmak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz.